10 lutego 2014

Kalendarzyk + stemplowanie farbami (mini kursik)

Dzisiaj w sklepie i na blogu CraftBar ruszył "tydzień mediowy". Oznacza to między innymi promocyjne ceny na preparaty i farby - szczegóły we wczorajszym poście ===> KLIK.

A ja przygotowałam z tej okazji dwie prace - do pierwszej mini kurs obrazkowy:
Będzie to kalendarzyk z tłem stemplowanym farbami 13arts przy pomocy sklejkowych kształtów - aby było mi wygodniej przykleiłam je do trzonków ze starego kija od szczotki do zamiatania pociętego na kilkucentymetrowe kawałki. Ja użyłam gotowych elementów, ale może to być wyrzeźbiony kawałek ziemniaka lub gumki do ścierania :) Farby których użyłam, to dokładnie te widoczne na zdjęciu, cudne farbki 13arts o rewelacyjnej konsystencji. Nakładamy na kawałek tekturki, rozsmarowujemy, maczamy "stempel" (nadmiar można odcisnąć na ręczniku papierowym) i do dzieła:
Wystemplowałam sobie kawałek papieru (tu akurat Color Hills ze starszej kolekcji ale może być to na przykład gładki papier wizytówkowy), a po wyschnięciu docięłam na odpowiedni rozmiar. A gotowy produkt z tak przygotowanego papieru wygląda tak:
W środku kalendarzyka też trochę postemplowałam :)
i kilka zbliżeń na detale:
Mam nadzieję, że taki pomysł na użycie farb spodoba się Wam i też spróbujecie. A farby naprawdę serdecznie polecam, bo są fantastyczne w użytkowaniu.

Użyłam:
 

 


Pozdrawiam serdecznie :)

P.S.
Druga moja praca przygotowana na"tydzień mediowy" będzie w piątek.

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...