28 maja 2012

Uscrapowanie - ptaki i media

W ubiegły wtorek odbyło się trzecie już spotkanie scrapujących łodzianek. Tym razem menu układałam ja :)


Słodkości na ten dzień było przyniesionych bardzo dużo z racji świętowanych potrójnych urodzin ale główną słodkością była beza - na zdjęciu widać co się z nią stało - była pyszna, a że gościły u nas ptaki to i nawet jeden rajski uwił sobie w niej gniazdko :)


A oto cała nasz ekipa - Kasia, ja, Bea i Kamilka:

Na to spotkanie zostało zaplanowane paćkanie i psikanie, czyli mixed media. Połowa z nas, czyli Kamilka i Bea wcześniej miały niewielki kontakt z tą techniką, więc było to dla nich spore wyzwanie.
Przystawka - mediowy tag z ptakiem - na zdjęciach widać nasz twórczy "szał":Kamilka krytycznym okiem spogląda na efekty działań mgiełkowych, a na jednym ze zdjęć widać jak różnymi narzędziami miksowałyśmy :)


A tu ładne portrety nas wszystkich:

Daniem głównym było LO 30x30cm z "szalonym kurczakiem" w roli głównej, inspiracją była ta praca Beaty. W scrapach również miał się pojawić ptak w jakiejś postaci oraz jakaś kolorowa mgiełka:Oglądamy, porównujemy, komentujemy a Ela zgadywała, która praca jest czyja :)

i deser bez kalorii czyli kolejna strona w naszym albumiku spotkaniowym - nie wszystkie zdążyłyśmy ją zrobić, bo oprócz tworzenia trzeba było też pojadać słodkości i lody oraz paplać bez ustanku :)


a oto nasze tagi, wszystkie razem:

i wszystkie nasze prace:

Serdecznie pozdrawiamy!!!!

P.S. Wszystkie zdjęcia są od Bei, ona też je tak fantastycznie pomiksowała - dziękuję!!


LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...